محیط کامیون کمیسیون بزرگراه اخبار اقتصادی و بازرگانی

محیط: کامیون کمیسیون بزرگراه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زیاد کردن کرایه رانندگان کامیون تا 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود / معاون شرکت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

معاون حمل و نقل شرکت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه زیاد کردن قیمت کرایه رانندگان کامیون دارها تا سقف 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود، گفت: با شرکت‌هایی

زیاد کردن کرایه رانندگان کامیون تا 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود / معاون شرکت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

معاون شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای: زیاد کردن کرایه رانندگان کامیون تا 20 درصد از شنبه اعمال می شود

عبارات مهم : کامیون

معاون حمل و نقل شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای با بیان اینکه زیاد کردن قیمت کرایه رانندگان کامیون دارها تا سقف 20 درصد از شنبه اعمال می شود، گفت: با شرکت هایی که زیاد از قیمت مصوب حق کمیسیون دریافت کنند، برخورد قانونی می شود.

داریوش امانی در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه زیاد کردن قیمت میانگین 15 درصدی کرایه کامیون دارها از شنبه در سراسر کشور اعمال می شود، گفت: میانگین زیاد کردن قیمت 15 درصد است که در بعضی از شهرها و نقاط و پایانه ها به 10 درصد و در بعضی از مناطق به 20 درصد می رسد.

وی با بیان اینکه زیاد کردن قیمت کرایه کامیون دارها از چند هفته گذشته در دستور کار قرار داشت، ادامه داد: در بعضی از شهرها این زیاد کردن قیمت اعمال شده است بود و در بعضی از مناطق هم هنوز به اجرا نرسیده بود که با دستور وزارت راه وشهرسازی و شرکت راهداری از شنبه در سراسر کشور اجرا می شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه تنها یکی از پرسشها کامیون دارها تعیین قیمت های تازه هست، گفت: بازنشستگی با حداقل دستمزد، از بین بردن یارانه حق بیمه و حق کمیسیون ها هم از دیگر پرسشها رانندگان کامیون است.

معاون حمل و نقل شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای ادامه داد: یکی دو روز یارانه حق بیمه رانندگان کامیون قطع شد که با مذاکره با شرکت تامین اجتماعی این عنوان را برطرف کردیم.

امانی افزود: یکی دیگر از پرسشها کامیون دار بازنشستگی با حداقل دستمزد است که حتی رانندگان اعلام کردند حاضرند مازاد آن را خودشان بپردازند که این عنوان هم در دست پیگیری واقع شده است است و احتمالا یک ماه آینده به نتیجه می رسد.

وی همچنین راجع به حق کمیسیونی که از رانندگان کامیون گرفته می شود، گفت: اگر زیاد از قیمت های مصوب حق کمیسیون گرفته شود و راننده ای شکایت کند شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای به این عنوان ورود می کند و با شرکت های خاطی برخورد قانونی انجام می شود.

معاون حمل و نقل شرکت راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای گفت: حق کمیسیون را کانون رانندگان کامیون و شرکت های حمل و نقلی تعیین می کنند که در حال حاضر حق کمیسیون در خارج از پایانه های اختصاصی 10 درصد، داخل پایانه ها 8 درصد و در حمل بار سیمان 6 درصد است.

وی تاکید کرد: هر شرکتی که بیش از این مقدار کمیسیون دریافت کند، تخلف کرده است و در صورت شکایت، با آن شرکت برخورد قانونی صورت می گیرد.

زیاد کردن کرایه رانندگان کامیون تا 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود / معاون شرکت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

واژه های کلیدی: کامیون | کمیسیون | بزرگراه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz